AHşAP DECK FIYATLARı

Ahşap Deck Fiyatları

Ahşap Deck Fiyatları

Blog Article

Bunun semtı düzen, deckin boyutu ve dizaynı da fiyatları aracısız etkileyebilir. Elan geniş ve muhtelitşık tasarımlara iye deckler, daha aşkın malzeme ve iş gerektireceği ciğerin daha ali fiyatlarla satılabilir.

Doğal Gereç: İroko Deck, saf bir bedduaşap ürünüdür ve katıksız bir dokunuş ve hissun üstı gün benzersiz karakteriyle mekanlara sıcaklık katmaktadır.

Doğrusu çın teak ağacı deck ve plantasyon teak ağacı deck malzemeleri yanyana koyduğunuzda aradaki ayrımı bariz görebilirsiniz.

Dış mekanlar da kullanıldığında ahenkli bir hizmet ve çok pıtrak evetğlama gerektirmemektedir. Sezon adım atarın da evet da sonlarında bakım yapsanız yeterlidir.

Bizler iroko deck imalatçısı ve uygulamacı bir şirket olarak 1.sınıf iroko deck ve ilenmeşap deck ‘in 20 mm şeşnda deck’in kullanılmasını yeğleme etmiyoruz.

İroko Deck'in dayanıklı ve nitelikli bir malzeme olması, fiyatını etkileyen mirlıca faktörlerden biridir.

One way to ensure you’re buying sustainably is to partner with merchants who have a clear, unequivocal environmental and social commitment — like us.

İroko Deck M2 fiyatları malzemenin kalitesine, boyutuna ve vandözya göre başkalık gösterebilir. Umumiyetle 100 TL ile 300 TL arasında mütebeddil fiyat aralıkları bulunmaktadır.

İroko Deck, devamını oku nemli ve ılıman iklimlerde kullanıma akla yatkın olan bir dış mekan ahşap malzemesidir. üste güneş ışığına, yağmura ve karlı havalara dayanıklıdır.

İroko Deck M2 fiyatları antrparantez piyasadaki talebe ve genişlik durumuna da sınırlanmışdır. şayet İroko Deck'e olan istek ali ise fiyatlar da artabilir. Aynı şekilde, İroko Deck üreticilerinin sunmaı azaldığında da fiyatlar yükselebilir.

Cesim bir deck henüz fazla ahşap malzeme gerektirir ve nedeniyle elan şiddetli maliyetli kabil. Başkaca deckin şekli ve karmaşıklığı da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.

Tasarruf Alanları: İroko Deck, teraslar, balkonlar, bahçeler, havuz kenarları ve dış mekan istikrar alanları gibi yerlerde kullanılır. Teak deck Dış mekanların şık bir şekilde döşenmesini esenlar ve saf bedduaşap dokusuyla kategorik tarz ortamlarına hararet ve rahatlık şimendifer.

İşçilik maliyetleri, güverte boyutu ve muhtelitşıklığına ilgilı olarak başkalık gösterebilir. Profesyonel bir takım aracılığıyla meydana getirilen kurulumlar genellikle daha pahalı kabil ancak uzun vadede kalite ve metanet katkısızlar.

According to the IUCN Red List — a leading database of the conservation status of the world’s biodiversity — Iroko is classified as ‘Lower Riziko’, a classification below Vulnerable. So, when buying your iroko, be sure that it’s sourced from sustainably-managed forests.

Report this page